Recent Searches

You haven't searched anything yet.

6 Bartender - Anantara New York Palace Hotel Jobs in New York, NY

SET JOB ALERT
Details...
Eventrend Project Kft.
New York, NY | Full Time
$24k-31k (estimate)
1 Month Ago
$35k-48k (estimate)
2 Weeks Ago
$26k-33k (estimate)
2 Months Ago
$32k-42k (estimate)
$27k-32k (estimate)
4 Months Ago
$57k-71k (estimate)
Bartender - Anantara New York Palace Hotel
Full Time 1 Month Ago
Save

Eventrend Project Kft. is Hiring a Bartender - Anantara New York Palace Hotel Near New York, NY

Az Eventrend Grouphoz tartozó, nagy múlttal rendelkező ANANTARA New York Palace Hotel*****

 megújuló F&B részlegébe keressük

Bartender

munkatársunkat!

Alapfizetés nettó 350 - 400.000 Ft között!

Ez a pozíció kiemelkedő lehetőséget jelent egy olyan tapasztalt, a minőségi italok világában jártas szakember számára, aki Budapest egyik legszebb, legnagyobb múlttal rendelkező kávéházában
szeretne régivágású, polgári miliőben minőségi szolgáltatást nyújtani javarészt külföldi vendégeinknek.

Hol találsz minket?

  • Budapest, Erzsébet krt. 9, 1073

Mit ajánlunk?

  • nettó 350 000 - 400.000 Ft -os fizetést bónuszt,
  • havi 180 óra, napi 8 órás munkavégzést
  • 2 műszakos – délelőtti és délutáni – munkakeretet, havonta maximum 2 hétvégére eső munkavégzést (az üzletmenettől függően)
  • bejelentett munkakört (szabadságolás a törvényi keretek szerint)
  • elegáns, korszerű munkahelyi környezetet az Anantara és a Leading Hotels of the World Standardjai alapján
  • személyzeti étkezést, munkaruhát
  • folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőséget
  • előrelépési lehetőséget az Eventrend cégcsoporton belül
  • 70%-os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group éttermeiben és kávézóiban

Extra juttatások:

  • belső szakmai képzésünk részvételén nettó havi 40.000 - 60.000 Forint extra juttatásban részesülhetsz
  • ingyenes parkolás
  • extra munkanap kötelezettség esetén 3500 Forintos munkabér/óra

Mit várunk el?

  • minimum 2 éves, 4-5 csillagos szállodában vagy magas színvonalú étteremben szerzett bartender tapasztalatot
  • előny, azonban nem kritérium a külföldön szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudást
  • kimagaslóan jó kommunikációs készséget, szakmai elhivatottságot
  • vendégközpontú szemléletmódot
  • a legmagasabb szintű vendégkiszolgálás a vendégelégedettségi szint emelése érdekében

Feladatok:

  • rendelések felvétele, italok pontos elkészítése és szervírozása a szállodához tartozó bárban
  • étlap-itallap tökéletes ismerete
  • Up-selling rendszer ismerete és használata

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parlament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz

Job Summary

JOB TYPE

Full Time

SALARY

POST DATE

03/15/2024

EXPIRATION DATE

05/13/2024

Show more